BOR-SAN ısıtma sektöründe alanında faaliyet göstermek amacıyla 2000 kurulmuştur. 2004 yılında yatırımlarını tamamlayarak panel radyatör üretimine başlamıştır.

BOR-SAN, Türkiye’de önde gelen panel radyatör üreticilerinden biridir. Ekipmanlarımız dünyada mevcut en son teknolojiye göre seçilip, en iyi bilinen üreticilerden tedarik edilmiştir.

Üretim tesisimiz, Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde 80.000 m2 açık ve 42.500 m2 kapalı alan üzerinde kurulu, alanında mevcut en son teknolojiye sahip olup, 1.250.000 metre/yıl panel radyatör üretim kapasitesine sahiptir.

İhracata odaklı üretim ve pazarlama stratejimiz ile Radyatörlerimiz bugün 6 kıta 60’dan fazla ülkede tercih edilmektedir.

Borpan Markasının Ürünleri

Borpan Panel Radyatör, Borpan Havlupan, Borpan Termostatik Radyatör Vanaları

Firmamız Derin Mekanik Mühendislik Enerji Proje ve Ticaret Ltd. Şti., Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kadrosundaki Enerji Kimlik Belgesi (EKB) uzmanları vasıtasıyla binalar için Enerji Kimlik Belgesi (EKB) düzenleme hizmetleri sunması için yetkilendirilmiş bir SMM bürosu olmasının yanı sıra aynı zamanda  Mekanik Tesisat  Sektöründe proje, satış ve uygulama yapan bir taahhüt firmasıdır.

Neden Biz?

Firmamızdan Enerji Kimlik Belgesi (EKB) talebinde bulunulan binaların ısıtma, soğutma, havalandırma ve sıhhi sıcak su  ihtiyacını karşılayan tesisat ve ekipmanlarının yerinde keşfi yapılarak, “5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanununa”  istinaden çıkartılan “Binalarda Enerji Performansı (BEP) Yönetmeliği” hükümlerine göre değerlendirilmesi ve bina sahibi/yöneticisinin ön bilgilendirilmelerinin yapılması hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Yani firmamızdan sadece binanız için Enerji Kimlik Belgesi almış olmakla kalmaz aynı zamanda binanızın ısıtma, soğutma, havalandırma ve sıhhi sıcak su tesisatınız ve ekipmanları hakkında da “Binalarda Enerji Performansı (BEP) Yönetmeliği” hükümlerine göre mevcut durumunu ve yapabileceğiniz iyileştirmeler hakkındaki bilgileri de ücretsiz olarak edinmiş olursunuz.

Bu ön bilgilendirmeler, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü tarafından verilen “Bina Enerji Yöneticisi” ve “Eğitim-Etüt-Proje” sertifikalarına sahip makine mühendislerimizin danışmanlığında yapılmaktadır.

1991 yılında Mekanik Tesisat Sektöründe Mühendislik hizmetleri vermeye başladıktan sonra edindiğimiz deneyimleri değerlendirmek üzere 2004 yılında DERİN MEKANİK MÜHENDİSLİK ENERJİ PROJE LTD.ŞTİ.’ni kurduk.

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar Mekanik Tesisat Sektörünün, satış, proje, taahhüt gibi alanlarında faaliyet göstermektedir.

Sektörümüzün ciddi bir mühendislik bilgisi gerektirdiği, yüksek bir sorumluluk ve insanların yaşam kalitesini arttıran önemli bir alan olduğu bilinci ile çalışan firmamız, çalışmalarında sektörün lider markaları ile çözüm ortaklığı yaparak daima müşteri memnuniyetini ön plana almıştır.

 

Kodsan Kurumsal

Türkiye’nin ilk ve en büyük emaye kaplı boyler üreticisi olan Kodsan; sıcak su sistemleri alanındaki zorlu projelere çözüm üretmek ve hayatı kolaylaştırmak amacıyla 1984 yılında kurulmuştur. 12.000 m²  kapalı alanda 100’den fazla deneyimli çalışanıyla hizmet veren KODSAN, emaye kaplı boyler, akümülasyon tankı, hava ayırıcı, tortu tutucu ve denge tankı üretimlerini gerçekleştirmektedir. Ürettiği ürünlerin büyük kısmını yurt dışı pazarlara sunan KODSAN; 2002 yılında başladığı ihracat yolculuğunda 35’ten fazla noktaya ulaşarak sıcak su sistemlerindeki başarısını dünyaya kanıtlamış, Türkiye’nin dünyadaki sıcak yüzü olmuştur .Müşterileriyle her zaman sıcak ilişkiler kurmuş olan ve müşteri memnuniyetini en yüksek değer olarak kabul eden KODSAN, yüksek üretim gücünü hızlı ve zamanında teslimat ilkesiyle birleştirerek kusursuz işleyen planların güvencesi olmaktadır.

Kodsan Markasının Ürünleri

Kodsan Boyler, Kodsan Denge Kabı, Kodsan Hava Ayırıcı, Kodsan Filtre

Faf Kurumsal

“Tasarımdan Ürüne Kalite” sloganıyla 1986 yılında yola çıkan FAF Vana, uzun yılların getirdiği satış ve pazarlama deneyiminin ardından Ankara Ostim sanayi bölgesinde ilk olarak küresel vana üretimine başlamıştır. FAF Vana, bugün 11.000 m2 toplam ve 5.500 m2 kapalı alana sahip Ankara Kazan ilçesinde bulunan fabrikasında üretime devam etmektedir.

Faf Markasının Ürünleri

Faf Vana Grubu, Faf Teknik Malzeme, Faf Kompansatör Grubu

Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

2007 yılında kurulan Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 5 milyon nüfusa sahip olan Ankara’da 2 milyonu aşkın aboneye hizmet veren ülkemizin en eski ve ikinci büyük dağıtım şirketidir.

2037 yılına kadar geçerli olan lisansı ile doğalgaz dağıtım bölgesi olan Başkentimizde müşteri odaklı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla ülkemiz toplam nüfusunun yaklaşık %7’sine hizmet vermektedir.

Kuruluşumuz; doğalgaz dağıtım pazarlama sektöründe, köklü ve dinamik bir yapısı ile üstlendiği projelerde, teknolojik değişimleri izleyerek teknolojileri kullanabilen, mühendislik birikimi ve teknolojik uygulamaları ile projelerini planlandığı şekilde, zamanında tamamlayan bir şirkettir.

Şirketimiz, doğal gazın kaliteli, sürekli, ucuz, rekabete dayalı esaslar çerçevesinde çevreye zarar vermeyecek şekilde tüketicilerin kullanımına sunulması amacıyla faaliyetlerini titizlikle sürdürmektedir.

Başkent Doğalgaz Ankara Verdiği Hizmetler

Başkent Doğalgaz Abonelik işlemleri, Başkent Doğalgaz Fatura Hizmetleri, Başkent Doğalgaz Acil Durum Hizmetleri, Başkent Doğalgaz Doğal Gaz Hattı Hizmetleri, Başkent Doğalgaz Doğal Gaz Proje Hizmetleri