HAKKIMIZDA

Firmamız, 2013 yılından bu yana doğalgaz sektöründe hizmetlerini sürdürmektedir. Başarıyla tamamladığımız onlarca konut, fabrika, lokanta, pastane projemizle ülkemizdeki en güvenilir doğalgaz firmalarından biri olduğumuzu söyleyebiliriz.

Uzun yıllar sektörda tecrübe kazanmış olan personelle çalışmaktayız. Yeni teknolojileri ve gelişmeleri takip etmekte, personelini düzenli olarak kurslarla, seminerlerle ve tecrübeli personelinin katkılarıyla eğitmektedir.

Şirketimiz, sürekli olarak eğitim, performans değerlendirme ve ödüllendirme yöntemleriyle devamlı kendini yeniliyerek büyümeye devam etmektedir.

Hedefimiz

Plastherm, üretimini, bayilerine en kaliteli, sürekli ve eksiksiz olarak  en hızlı şekilde ve rekabetçi koşullarda sunmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda, Plastherm, yüksek üretim kapasitesini, artan talepleri de göz önüne alarak, yeni yatırımlarla daha da yukarı çekmeyi hedeflemektedir.
Plastherm, tüm işletmelerinde Avrupa Birliği normlarına göre en uygun maliyetli, kaliteli, güvenilir ürün ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.
Önceliği şirketin karlılığını değil, istihdamı arttırmak olan Plastherm, gücünü müşterilerinden alan, kuruluşundan bu yana geçen uzun yılların  birikimi ve tecrübeleri ışığında kaliteden ödün vermeden ve dürüst pazarlama anlayışından vazgeçmeden müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir.

Plastherm Markasının Ürünleri

Pprc Boru Grubu, Pvc Boru Grubu, Demir Fittings Grubu

Vaillant Kurumsal

Vaillant Türkiye Kasım 1992’de tümüyle yabancı sermaye ile kuruldu. 20 seneden uzun bir süredir İstanbul Merkez ve İzmir, Adana, Ankara bölge müdürlüklerinde ve tüm yurda yayılmış yetkili satıcı ve servis teknikerleriyle en yüksek seviyede müşteri memnuniyeti için hizmet vermektedir.

Vaillant, ısıtma ve havalandırma teknolojisi alanlarında uluslararası pazarlarda lider bir kuruluştur. Vaillant müşterilerine dünya çapında, ağırlıklı olarak yenilenebilir enerji kaynaklı, çevre dostu ve enerji tasarruflu ısıtma ve havalandırma sistemleri sunmaktadır. Ürün portföyü, fosil yakıtlı ve akıllı kontrol sistemleri ile desteklenen termal güneş enerjisi ve fotovoltaik sistemler, ısı pompaları, düşük enerjili binalar için havalandırma sistemleri, ısı ve elektrik üreten kojenerasyon üniteleri ve yüksek verimli ısıtma cihazlarından oluşmaktadır. Kapsamlı bir servis portföyü ile de ürün yelpazesi tamamlanmaktadır.

Vaillant Türkiye, merkezi Remscheid / Almanya’da bulunan Vaillant Grup şirketinin % 100 iştirakli bir yan kuruluşudur. Vaillant Grup, 1874 yılında kurulan ve hali hazırda % 100 hissesi kurucu aileye ait olan bir şirkettir.

Vaillant Markasının Ürünleri

Vaillant Yoğuşmalı Kombi, Vaillant Yer Tipi Yoğuşmalı Kazan, Vaillant Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan, Vaillant Klima, Vaillant VRF Merkezi Klima Sistemleri, Vaillant Panel Radyatör, Vaillant Termostatik Vana, Vaillant Doğalgazlı Şofben, Vaillant Elektrikli Şofben, Vaillant Boyler, Vaillant Isı Pompası, Vaillant Güneş Enerji Sistemleri, Vaillant Oda Termostatı

İmmergas Kurumsal

Türkiye’deki çalışmalarını, ülkemize ilk doğalgazın ulaştığı 1991 senesinde başlatan Immergas , 2003 yılı itibari ile tamamıyla kendi sermayesi ile Türkiye pazarında yer almaya başlamış ve günümüze kadar kesintisiz yatırımlarına hız katarak, doğalgazın ulaştığı hemen her ilde bayi ve servis organizasyonlarını gerçekleştirmiş ve bugün, hızla yayılan doğalgaz dağıtımı planlarına göre, Türkiye genelinde doğalgaz ile yeni tanışan tüm illerdeki yatırımlarına da hızla devam ederek tüketicilerle buluşmuştur.

İmmergas Markasının Ürünleri

İmmergas Yoğuşmalı Kombi, İmmergas Yer Tipi Yoğuşmalı Kazan, İmmergas Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan, İmmergas Termostatik Vana, İmmergas Boyler, İmmergas Isı Pompası, İmmergas Güneş Enerji Sistemleri, İmmergas Genleşme Tankı, İmmergas Oda Termostatı, İmmergas Teknik Malzeme

ETNA (ALP POMPA A.Ş.); Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde 8.500 m2 ’si kapalı, toplam 11.500 m2 alanda, 35 yılı aşkın üretim tecrübesi, yüksek çeşitliliğe sahip ürün gamı ve uzman satış kadrosu ile “Su Teknolojileri Sektörüne” hizmet vermektedir.

Firmamız ETNA markası altında; in-line kuru rotorlu sirkülasyon pompaları, uçtan emişli santrifüj pompalar, yatay-dikey çok kademeli santrifüj pompalar, atık su drenaj pompaları, konut ve ticari binalar için hidrofor sistemleri, TS EN 12845 ve NFPA20 normlarına uygun yangın pompa ve hidrofor sistemleri üretimi gerçekleştirmektedir.

Etna Markasının Ürünleri

Etna Sirkülasyon Pompası, Etna Yangın Pompası, Etna Yangın Hidroforu, Etna Genleşme Tankı, Etna Kontrol Panelleri, Etna Pompa Grubu

Warmhaus Kurumsal

1996 senesinde bir Beyçelik Holding iştiraki olarak kurulan Warmhaus, ısıtma alanındaki üretim kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük beş firmasından biridir. Üretimini Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 27.500 (m2) radyatör ve 8.000 (m2) kombi üretim tesisinde gerçekleştirmektedir.

Kurulduğu günden bugüne, sürdürebilir büyüme hedefi ile ilerleyen Warmhaus; tüketiciye kendi üretimi olan panel radyatör, havlupan ve kombi ile. Yılda 2.700.000 mtül panel radyatör ve 150.000 adet kombi ve kazan üretim kapasitesine sahip olan marka, uluslararası sertifikasyona sahip ürünlerini 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Warmhaus son yatırımını kombi üretimi alanında gerçekleştirmiş ve İngiltere’de faaliyete aldığı 3.000 m2’lik depo alanı ile İngiltere pazarına açılmıştır.

Warmhaus Markasının Ürünleri

Warmhaus Yoğuşmalı Kombi, Warmhaus Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan, Warmhaus Panel Radyatör, Warmhaus Havlupan, Warmhaus Oda Termostatı

Viessmann Kurumsal

Bir aile şirketi olan Viessmann Grubu uluslararası öncü ısıtma, sanayi ve soğutma tekniği sistemleri üreticilerinden biridir. 1917 yılında kurulan Viessmann, 12.000 çalışana ve 2016 yılı itibariyle 2,25 milyar avro yıllık ciroya sahiptir.

Viessmann 11 ülkede bulunan üretim şirketleri, 74 ülkedeki satış şirketleri ve temsilcilikleri ve tüm dünyaya yayılmış olan 120 satış temsilciliği ile uluslararası bir şirkettir. Cironun %54’ü Almanya dışındaki satışlardandır.

Viessmann Markasının Ürünleri

Viessmann Yoğuşmalı Kombi, Viessmann Yer Tipi Kazan, Viessmann Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan, Viessmann Klima, Viessmann VRF Merkezi Klima Sistemleri, Viessmann Isı Pompası, Viessmann Güneş Enerji Sistemleri, Viessmann Oda Termostatı

Thermex Kurumsal

Thermex Corporation, Rusya termosifon pazarında pazar lideri olup, dünyanın önde gelen termosifon üreticilerindendir. Aynı zamanda uluslararası sanayi ve ticaret alanında faaliyet gösteren büyük bir Holding’dir.

Thermex Corporation, Rusya ve BDT ülkelerinde 104 bölge müdürlüğü, Türkiye, İtalya, İspanya, Çin başta olmak üzere toplam 27 temsilciliği ve 11.000 satış noktası ile toplam 84 ülkede satış faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Elektrikli termosifon, termoboyler, ani su ısıtıcısı, tezgah altı ve üstü termosifon, inox termosifon, hermetik şofben, bacalı şofben, kombi, radyatör ve endüstriyel kazan grupları ile zengin  ürün gamına sahip olan Thermex Corporation, tüketicilerin sıcak kullanım suyu ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Thermex Markasının Ürünleri

Thermex Yoğuşmalı Kombi, Thermex Termosifon, Thermex Oda Termostatı

Dünya çapında faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa pazarında sıhhi tesisat teknolojisinin lideridir. Birçok Avrupa ülkesinde güçlü bir konumda olan Geberit, sıhhi tesisat teknolojisi ve vitrifiye alanında eşsiz fayda sağlayarak, entegre bir grup olarak faaliyet gösterir.

Üretim ağı 29 üretim tesisi içermektedir. Bunlardan 6 tanesi denizaşırı ülkelerdedir. Geberit Grup Genel Merkezi, İsviçre Rapperswil-Jona’dadır. 50’den fazla ülkede 12.000’e yakın çalışana sahip olan Geberit’in 2018’de net satışı 3,1 milyar İsviçre Frangıdır. SIX Swiss Exchange’de listelenmiş olan Geberit hisseleri 2012’den beri de SMI’da (Swiss Market Index) yer almaktadır.

Geberit Markasının Ürünleri

Geberit sifonik sistem, Geberit vitrifiye, Geberit armatür, Geberit plastik boru sistemleri

Wilo Kurumsal

WILO Entegre Yönetim Sistemi (Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre ve Enerji) Politikası, müşterilerimizin ve paydaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılama konusundaki güçlü kararlılığımızı gösterir. Davranış Kurallarımızı tamamlayarak şirketin tüm seviyelerinde hareket ilkelerimizi tanımlar.

Tüm ilgili standartlara ve düzenlemelere uyum gösterme

Müşteri ve paydaş ihtiyaçlarını anlama ve karşılama

Prosesleri yönetme ve iyileştirme

Entegre Yönetim Sistemine ilişkin farkındalığı, yetkinliği ve bireysel sorumluluk duygusunu geliştirme

“0 hata“ toleransı için çabalama

Entegre Yönetim Sistemi kapsamında riskleri önleme, ortadan kaldırma yada yönetme

Ürün yaşam döngüsünün her adımına QHSEE konularını dahil etme

Tedarikçiler ile ortaklıklar / işbirlikleri kurma

Kaynakları sorumlu bir şekilde kullanma ve kirliliği önleme

Sürekli öğrenme, yenilik yapma ve gelişme

Wilo Markasının Ürünleri

Wilo Sirkülasyon Pompası, Wilo Hidrofor, Wilo Pompa Grupları

error: Kapalı