Ünlüsoy Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1994 yılında Isparta’da ısıtma alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş bir aile şirketidir.

Şirket 1994-1999 arasında satış ve taahhüt olarak sürdürdüğü faaliyetlerini, 1999 yılı son çeyreğinde sektördeki ihtiyacı görerek katı yakıtlı kazan üretme kararı almış ve sektörde üretici hüviyetini kazanmıştır.

Ünmak, toplam 65.000 metrekare kapalı alanda Panel Radyatör, Kat Kaloriferi, Merkezi Sistem Kalorifer Kazanı ve Boyler üretimine devam etmektedir.

280’den fazla kalifiye çalışanı ile yüksek kaliteli üretim yapma hedefiyle yıllık 20.000 adet Kat Kaloriferi, 8.000 adet Merkezi Sistem Kalorifer Kazanı, 20.000 adet Boyler ve 2.000.000 m Panel Radyatör üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Ünmak Markasının Ürünleri

Ünmak Panel Radyatör, Ünmak Kalorifer Kazanları, Ünmak Boyler

 

TEKOL MÜHENDİSLİK, yılların vermiş olduğu deneyim ve profesyonel kadrosu ile mekanik taahhüt , elektrik taahhüt, inşaat ve mütahhitlik hizmetlerinde, devamlı bir şekilde günümüz teknolojisine yakından takip ederek bir çok projeye imza atmıştır.

İzmir/Torbalı bölgesinde bulunan firmamız, mekanik tesisat alanında yaptığımız projeleri en başından sonuna kadar titizlikle çalışıp sizlere tesisat için gerekli dizaynı, projelerin hazırlanması ve saha ugulamasını yaparak tamamlanmış halde teslim etmektedir.

Kendi alanında uzman teknik kadrosu ve deneyimli ekiplerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

MAKTEK Kurumsal

1977 yılında İzmir’de kurulduğu tarihten bu yana “kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti” kavramlarını şirket ilkesi olarak benimseyen MAKTEK, ısıtma sektörünün önde gelen üretici ve ihracatçılarından biridir.

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu bulunan 3 ayrı tesiste MAKTEK , bireysel ısıtmadan merkezi ısınmaya, cafe ve restoran ısıtma sistemlerinden, endüstriyel kullanıma yönelik ürünlere kadar pek çok ısıtma cihazını üretmektedir.
Yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da yoğun talep gören MAKTEK ürünleri, başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere 40’tan fazla ülkeye ihraç ediliyor. Teknolojinin yön verdiği ısıtma cihazları pazarında MAKTEK, çağdaş ve ergonomik ürünleri ile sektörünün önde gelen markaları arasında yer alıyor.

MAKTEK Markasının Ürünleri

MAKTEK Yoğuşmalı Kombi, MAKTEK Yer Tipi Kazan, MAKTEK Panel Radyatör, MAKTEK Havlupan, MAKTEK Boyler, MAKTEK Oda Termostatı, MAKTEK Radyant Isıtıcı Endüstriyel Isıtma, MAKTEK Sıcak Hava Cihazı Endüstriyel Isıtma

Termodinamik Kurumsal

1992 yılında yıllık 1.000 adet 20.000 – 25.000 ve 30.000 kcal/saat kapasiteli kat kaloriferi kazanı üretimiyle sektöre adım atan Termodinamik; her geçen gün ürün gamını arttırarak 200 çalışanı, 22.000m² alan üzerinde kurulu modern üretim tesisleri ile müşteri odaklı ve kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibiyle üretim yapmaktadır. Termodinamik Şirketler Grubu, Türkiye genelinde 500 seçkin bayi noktası ve 250 yetkili servis noktasından tüketicisine ulaşmaktadır.

Termodinamik Markasının Ürünleri

Termodinamik Yoğuşmalı Kombi, Termodinamik Elektrikli Kombi, Termodinamik Yer Tipi Kazan, Termodinamik Doğalgazlı Şofben, Termodinamik Elektrikli Şofben, Termodinamik Termosifon

İzmir Doğalgaz Dağıtım Ticaret ve Taahhüt A.Ş

Hakkımızda

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından gerçekleştirilen İzmir Doğalgaz İhalesini en düşük birim hizmet ve amortisman bedelini veren KOLİN A.Ş.  kazanmıştır. İlgili yasa gereği İzmir Büyükşehir Belediyesi yüzde 10 ortak olup Yönetim Kurulu’nda temsil edilmektedir. İZMİR DOĞALGAZ, İzmir ve Tire şehirlerinden oluşan “Dağıtım Bölgesi” sınırlarında doğalgazın dağıtımı ve mahalli gaz boru hattı şebekesi ile nakli faaliyetlerini yapmaya yetkili tek firmadır.

İzmirgaz İzmir Verdiği Hizmetler

İzmirgaz Abonelik işlemleri, İzmirgaz Fatura Hizmetleri, İzmirgaz Acil Durum Hizmetleri, İzmirgaz Doğal Gaz Hattı Hizmetleri, İzmirgaz Doğal Gaz Proje Hizmetleri

error: Kapalı