Çağlar Teknik Baymak Servisi olarak Kayseri ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Baymak Kazan, kombi, şofben gibi tüm Baymak ürünlerine servis hizmeti vermektedir.

Uzun yıllar mekanik tesisat sektöründe hizmet veren Akteknik ticaret Kayseri’de müşterilerine teknik malzeme satışı gerçekleştirmektedir. Uzman kadrosu ile ihtiyaçlarınızı hesaplayarak en doğru ürünü seçmenizde yardımcı olmaktadırlar. Akteknik Etna Kayseri bayisi olup özellikle sirkülasyon pompası, hidrofor gibi alanlarda uzmanlaşmıştır.

Firmamız 2004 Yılında Nuh Coşgun Ve Davut Ertugrul tarafından Kayseride kurulmuş ve faaliyete başlamıştır. Kuruluşundan bu güne Kayserigaz yetki belgeli çalışmaktadır. Şirketimiz 2004’ten bugüne ısı sektöründe yer alan tecrübeli personeli ile hızla gelişimini sürdürerek, günümüzde anahtar teslimi doğalgaz proje uygulamaları  kuran bir grup şirket olmuştur.

Teknoloji odaklı vizyonu ile KGM Mühendislik, ısı santralleri için gerekli her türlü doğalgaz proje uygulamaları, kalorifer proje ve uygulamaları, sıhhi sesisat uygulamaları ve kazan dönüşümü uygulamalarını uluslararası proje standartlarına uygun olarak imal etmektedir. Kurulmakta olduğu tesisleri konvansiyonel kumanda sistemleri yerine tam otomatik  otomasyon panoları ile işletmekte ve istendiği taktirde müşterilerine kumanda ve raporlama imkanları da sağlamaktadır.

Şirketimiz, güçlü teknik kadrosu, deneyimleri, bilgi birikimi, sorunları çözmede kullandığı yaklaşımlar ve mühendislik kariyeri bakımından, piyasada güçlü ve kalıcı bir yer edinmiş, konusunda önde gelen kuruluşlar arasından yer almış proje ve hizmetlerin altına imzasını atmıştır.

Kayseri ve Develi ilçesinde bulunan mağazalarımız ile hizmetinizdeyiz.

 

Kayserigaz Kayseri Doğal Gaz Dağıtım A.Ş

Hakkımızda

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) şehir dağıtım ihalelerinin ilki olan Kayseri şehrinin doğalgaz dağıtım ihalesini, 19.06.2003’te gerçekleşmiştir. HSV Kayseri Doğalgaz Dağıtım Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan ( EPDK ) 30 yıl geçerli dağıtım lisansını 02.10.2003 tarihinde almıştır.

Petrol, doğalgaz, elektrik ve telekomünikasyon alanlarında faaliyet gösteren Çalık Grubu, enerji sektöründeki büyüme stratejisi doğrultusunda, Kayseri’nin doğalgaz dağıtım ve işletimini yapan HSV Kayseri Doğalgaz Dağıtım Şirketini 16.04.2007 tarihinde devralmıştır. Şirketin adı KAYSERİGAZ KAYSERİ DOĞALGAZ DAĞITIM PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olarak değiştirilmiştir.

Kayseri, 4646 Sayılı Doğalgaz Piyasası Kanunu sonrası özelleştirmesi yapılan ilk doğalgaz dağıtım firma ihalesi olma özelliği ile Kayseri’de başlayan doğalgaz faaliyetleri Nisan 2007 de ihaleyi alan firmanın hisselerinin tamamının devranılması ile Çalık Holding bünyesine geçmiştir. Kayserigaz’da gerçekleştirilen başarılı çalışmalar Kayserigaz’ı Türkiye’nin en iyi yönetilen özel sektör gaz dağıtım şirketlerinden birine dönüştürmüştür.

2019 yılında Kayserigaz’ın çoğunluk hisseleri SOCAR Turkey Enerji A.Ş. tarafından satın alınmıştır. Hisse yapısı %80 SOCAR Turkey Enerji A.Ş.  %10 Çalık Enerji ve %10 da Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak gerçekleşmiştir.

Kayserigaz Kayseri Verdiği Hizmetler

Kayserigaz Kayseri Abonelik işlemleri, Kayserigaz Kayseri Fatura Hizmetleri, Kayserigaz Kayseri Acil Durum Hizmetleri, Kayserigaz Kayseri Doğal Gaz Hattı Hizmetleri, Kayserigaz Kayseri Doğal Gaz Proje Hizmetleri

error: Kapalı