Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A.Ş

Şirketin Faaliyet Konusu

4646 sayılı Doğal Gaz Piyasası Kanunu çerçevesinde Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, 23 Haziran 2005 tarihinde Tekirdağ, Muratlı, Edirne, Kırklareli, Kavaklı, Babaeski, Lüleburgaz, Evrensekiz, Büyükkarıştıran, Misinli, Ulaş, Çerkezköy, Kapaklı, Kızılpınar, Karaağaç, Velimeşe, Veliköy şehirlerini içine alan bölge için doğal gaz dağıtım ihalesi düzenlenmiştir. Söz konusu bölgede 30 yıl süreyle doğal gaz dağıtım ihalesini kazanan Zorlu Petrogas Petrol Gaz ve Petrokimya Ürünleri İnşaat San. ve Tic. A.Ş. doğal gaz dağıtım faaliyetlerine başlamak üzere Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. şirketini kurmuş ve 25 Ocak 2006 tarihinde Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan dağıtım lisansını alarak faaliyetlerine başlamıştır.

Gazdaş Tekirdağ Verdiği Hizmetler

Gazdaş Tekirdağ Abonelik işlemleri, Gazdaş Tekirdağ Fatura Hizmetleri, Gazdaş Tekirdağ Acil Durum Hizmetleri, Gazdaş Tekirdağ Doğal Gaz Hattı Hizmetleri, Gazdaş Tekirdağ Doğal Gaz Proje Hizmetleri

Çorlu Doğal Gaz Dağıtım A.Ş

Şirketin Faaliyet Konusu

EPDK.nın 28.08.2003 tarihinde Çorlu ve Marmaracık şehirleri için çıktığı doğalgaz dağıtım işini, Arsan Arıtma ve İnşaat San. A.Ş. en düşük birim hizmet ve amortisman teklifini vererek dağıtım lisansını almıştır.

Çorlu Doğalgaz Dağıtım Projesi, EPDK’nın öngörülerine göre 30 yıllık gelecekte öngörülen gelişimi ve genişlemeyi kapsayacak şekilde hazırlanmıştır. EPDK Şartnamesine göre ilk 18 ayda şehrin herhangi bir bölgesine, 5 sene içinde de bütün mücavir alan sınırları içinde doğalgaz dağıtımı tamamlanacaktır.

Çordaş Çorlu Verdiği Hizmetler

Çordaş Çorlu Abonelik işlemleri, Çordaş Çorlu Fatura Hizmetleri, Çordaş Çorlu Acil Durum Hizmetleri, Çordaş Çorlu Doğal Gaz Hattı Hizmetleri, Çordaş Çorlu Doğal Gaz Proje Hizmetleri