Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

2007 yılında kurulan Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., 5 milyon nüfusa sahip olan Ankara’da 2 milyonu aşkın aboneye hizmet veren ülkemizin en eski ve ikinci büyük dağıtım şirketidir.

2037 yılına kadar geçerli olan lisansı ile doğalgaz dağıtım bölgesi olan Başkentimizde müşteri odaklı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla ülkemiz toplam nüfusunun yaklaşık %7’sine hizmet vermektedir.

Kuruluşumuz; doğalgaz dağıtım pazarlama sektöründe, köklü ve dinamik bir yapısı ile üstlendiği projelerde, teknolojik değişimleri izleyerek teknolojileri kullanabilen, mühendislik birikimi ve teknolojik uygulamaları ile projelerini planlandığı şekilde, zamanında tamamlayan bir şirkettir.

Şirketimiz, doğal gazın kaliteli, sürekli, ucuz, rekabete dayalı esaslar çerçevesinde çevreye zarar vermeyecek şekilde tüketicilerin kullanımına sunulması amacıyla faaliyetlerini titizlikle sürdürmektedir.

Başkent Doğalgaz Ankara Verdiği Hizmetler

Başkent Doğalgaz Abonelik işlemleri, Başkent Doğalgaz Fatura Hizmetleri, Başkent Doğalgaz Acil Durum Hizmetleri, Başkent Doğalgaz Doğal Gaz Hattı Hizmetleri, Başkent Doğalgaz Doğal Gaz Proje Hizmetleri

error: Kapalı