Doğalgaz Tesisatı montjını yapmakta olan Eskişehir Midas Doğalgaz, tecrübeli ekibiyle uzun zamandır piyasada yer almaktadır. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz birçok projede montaj tecrübesiyle piyasada en iyileri arasında yer almaktayız. Doğalgaz Tesisatı gün içerisinde bilgisayar başında bulunan servis elemanlarımızla sizlere en kısa zamanda doğalgaz tesisatı için teklif sunma olanağı sunmaktadır..

Sizden evinizin kaç odası olduğu kaç metrekarelik odalara sahip olduğu eğer varsa fotoğraflardan teşhis etme imaknını sunuyoruz. Sizlere daima en iyi ve en hızlı hizmeti vermeyi amaçlıyor, Sıcak yuvanızda mutlu günler geçirmenizi istiyoruz.

 

1985 yılında Makine Mühendisi M.Sadık YURTMAN öncülüğünde BETA İNŞAAT MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. olarak kurulmuştur.Ülkemizin doğalgazla tanıştığı 1989 yılına  kadar İnşaat Taahütlerini gerçekleştiren Şirket   1990 yılından bu yana da BETA DOĞALGAZ MÜHENDİSLİK LTD. Şirketi olarak Doğalgaz çalışmalarına  Sanayi Tesisleri olmak başta olmak üzere Konut ve İşyeri Doğalgaz taahütlerine devam etmektedir.

error: Kapalı