Firmamız 2004 Yılında Nuh Coşgun Ve Davut Ertugrul tarafından Kayseride kurulmuş ve faaliyete başlamıştır. Kuruluşundan bu güne Kayserigaz yetki belgeli çalışmaktadır. Şirketimiz 2004’ten bugüne ısı sektöründe yer alan tecrübeli personeli ile hızla gelişimini sürdürerek, günümüzde anahtar teslimi doğalgaz proje uygulamaları  kuran bir grup şirket olmuştur.

Teknoloji odaklı vizyonu ile KGM Mühendislik, ısı santralleri için gerekli her türlü doğalgaz proje uygulamaları, kalorifer proje ve uygulamaları, sıhhi sesisat uygulamaları ve kazan dönüşümü uygulamalarını uluslararası proje standartlarına uygun olarak imal etmektedir. Kurulmakta olduğu tesisleri konvansiyonel kumanda sistemleri yerine tam otomatik  otomasyon panoları ile işletmekte ve istendiği taktirde müşterilerine kumanda ve raporlama imkanları da sağlamaktadır.

Şirketimiz, güçlü teknik kadrosu, deneyimleri, bilgi birikimi, sorunları çözmede kullandığı yaklaşımlar ve mühendislik kariyeri bakımından, piyasada güçlü ve kalıcı bir yer edinmiş, konusunda önde gelen kuruluşlar arasından yer almış proje ve hizmetlerin altına imzasını atmıştır.

Kayseri ve Develi ilçesinde bulunan mağazalarımız ile hizmetinizdeyiz.