BOR-SAN ısıtma sektöründe alanında faaliyet göstermek amacıyla 2000 kurulmuştur. 2004 yılında yatırımlarını tamamlayarak panel radyatör üretimine başlamıştır.

BOR-SAN, Türkiye’de önde gelen panel radyatör üreticilerinden biridir. Ekipmanlarımız dünyada mevcut en son teknolojiye göre seçilip, en iyi bilinen üreticilerden tedarik edilmiştir.

Üretim tesisimiz, Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde 80.000 m2 açık ve 42.500 m2 kapalı alan üzerinde kurulu, alanında mevcut en son teknolojiye sahip olup, 1.250.000 metre/yıl panel radyatör üretim kapasitesine sahiptir.

İhracata odaklı üretim ve pazarlama stratejimiz ile Radyatörlerimiz bugün 6 kıta 60’dan fazla ülkede tercih edilmektedir.

Borpan Markasının Ürünleri

Borpan Panel Radyatör, Borpan Havlupan, Borpan Termostatik Radyatör Vanaları

Ünlüsoy Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1994 yılında Isparta’da ısıtma alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş bir aile şirketidir.

Şirket 1994-1999 arasında satış ve taahhüt olarak sürdürdüğü faaliyetlerini, 1999 yılı son çeyreğinde sektördeki ihtiyacı görerek katı yakıtlı kazan üretme kararı almış ve sektörde üretici hüviyetini kazanmıştır.

Ünmak, toplam 65.000 metrekare kapalı alanda Panel Radyatör, Kat Kaloriferi, Merkezi Sistem Kalorifer Kazanı ve Boyler üretimine devam etmektedir.

280’den fazla kalifiye çalışanı ile yüksek kaliteli üretim yapma hedefiyle yıllık 20.000 adet Kat Kaloriferi, 8.000 adet Merkezi Sistem Kalorifer Kazanı, 20.000 adet Boyler ve 2.000.000 m Panel Radyatör üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Ünmak Markasının Ürünleri

Ünmak Panel Radyatör, Ünmak Kalorifer Kazanları, Ünmak Boyler

 

Hedefimiz

Plastherm, üretimini, bayilerine en kaliteli, sürekli ve eksiksiz olarak  en hızlı şekilde ve rekabetçi koşullarda sunmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda, Plastherm, yüksek üretim kapasitesini, artan talepleri de göz önüne alarak, yeni yatırımlarla daha da yukarı çekmeyi hedeflemektedir.
Plastherm, tüm işletmelerinde Avrupa Birliği normlarına göre en uygun maliyetli, kaliteli, güvenilir ürün ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.
Önceliği şirketin karlılığını değil, istihdamı arttırmak olan Plastherm, gücünü müşterilerinden alan, kuruluşundan bu yana geçen uzun yılların  birikimi ve tecrübeleri ışığında kaliteden ödün vermeden ve dürüst pazarlama anlayışından vazgeçmeden müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir.

Plastherm Markasının Ürünleri

Pprc Boru Grubu, Pvc Boru Grubu, Demir Fittings Grubu

Pekpan Kurumsal

Temelleri, merhum SAMİ PEKGÜZEL tarafından 1965 yılında atılan PEKSA PROFİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş kuruluşundan bu güne kadar her geçen gün gelişerek faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

Geçmişten bu güne kat ettiğimiz yola baktığımızda, firmamız ve ülkemiz açısından gurur verici bir tablo ortaya çıkmaktadır. Gelişen teknolojiyle değişime ayak uydurarak, panel radyatör üretim sektöründe Türkiye’nin en büyük dört şirketinden biri olmuş, dünya çapında ise adını duyurmuş başarılı şirketlerden biri haline gelmiştir.

Bu çatı altında çalışan her bireyin azmi ve emeğiyle bugünlere kadar gelen grubumuz, geçmişten geleceğe uzanan bir köprü niteliğindedir. Geçmişin birikimleri ile geleceğin teknolojilerini birleştirerek doğru yolda, sağlam adımlar atarak ilerleyen bir dünya markası haline gelmiştir.

Pekpan Markasının Ürünleri

Pekpan Panel Radyatör, Pekpan Hijyenik Panel Radyatör, Pekpan Dikey Panel Radyatör,

Vaillant Kurumsal

Vaillant Türkiye Kasım 1992’de tümüyle yabancı sermaye ile kuruldu. 20 seneden uzun bir süredir İstanbul Merkez ve İzmir, Adana, Ankara bölge müdürlüklerinde ve tüm yurda yayılmış yetkili satıcı ve servis teknikerleriyle en yüksek seviyede müşteri memnuniyeti için hizmet vermektedir.

Vaillant, ısıtma ve havalandırma teknolojisi alanlarında uluslararası pazarlarda lider bir kuruluştur. Vaillant müşterilerine dünya çapında, ağırlıklı olarak yenilenebilir enerji kaynaklı, çevre dostu ve enerji tasarruflu ısıtma ve havalandırma sistemleri sunmaktadır. Ürün portföyü, fosil yakıtlı ve akıllı kontrol sistemleri ile desteklenen termal güneş enerjisi ve fotovoltaik sistemler, ısı pompaları, düşük enerjili binalar için havalandırma sistemleri, ısı ve elektrik üreten kojenerasyon üniteleri ve yüksek verimli ısıtma cihazlarından oluşmaktadır. Kapsamlı bir servis portföyü ile de ürün yelpazesi tamamlanmaktadır.

Vaillant Türkiye, merkezi Remscheid / Almanya’da bulunan Vaillant Grup şirketinin % 100 iştirakli bir yan kuruluşudur. Vaillant Grup, 1874 yılında kurulan ve hali hazırda % 100 hissesi kurucu aileye ait olan bir şirkettir.

Vaillant Markasının Ürünleri

Vaillant Yoğuşmalı Kombi, Vaillant Yer Tipi Yoğuşmalı Kazan, Vaillant Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan, Vaillant Klima, Vaillant VRF Merkezi Klima Sistemleri, Vaillant Panel Radyatör, Vaillant Termostatik Vana, Vaillant Doğalgazlı Şofben, Vaillant Elektrikli Şofben, Vaillant Boyler, Vaillant Isı Pompası, Vaillant Güneş Enerji Sistemleri, Vaillant Oda Termostatı

İmmergas Kurumsal

Türkiye’deki çalışmalarını, ülkemize ilk doğalgazın ulaştığı 1991 senesinde başlatan Immergas , 2003 yılı itibari ile tamamıyla kendi sermayesi ile Türkiye pazarında yer almaya başlamış ve günümüze kadar kesintisiz yatırımlarına hız katarak, doğalgazın ulaştığı hemen her ilde bayi ve servis organizasyonlarını gerçekleştirmiş ve bugün, hızla yayılan doğalgaz dağıtımı planlarına göre, Türkiye genelinde doğalgaz ile yeni tanışan tüm illerdeki yatırımlarına da hızla devam ederek tüketicilerle buluşmuştur.

İmmergas Markasının Ürünleri

İmmergas Yoğuşmalı Kombi, İmmergas Yer Tipi Yoğuşmalı Kazan, İmmergas Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan, İmmergas Termostatik Vana, İmmergas Boyler, İmmergas Isı Pompası, İmmergas Güneş Enerji Sistemleri, İmmergas Genleşme Tankı, İmmergas Oda Termostatı, İmmergas Teknik Malzeme

ETNA (ALP POMPA A.Ş.); Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde 8.500 m2 ’si kapalı, toplam 11.500 m2 alanda, 35 yılı aşkın üretim tecrübesi, yüksek çeşitliliğe sahip ürün gamı ve uzman satış kadrosu ile “Su Teknolojileri Sektörüne” hizmet vermektedir.

Firmamız ETNA markası altında; in-line kuru rotorlu sirkülasyon pompaları, uçtan emişli santrifüj pompalar, yatay-dikey çok kademeli santrifüj pompalar, atık su drenaj pompaları, konut ve ticari binalar için hidrofor sistemleri, TS EN 12845 ve NFPA20 normlarına uygun yangın pompa ve hidrofor sistemleri üretimi gerçekleştirmektedir.

Etna Markasının Ürünleri

Etna Sirkülasyon Pompası, Etna Yangın Pompası, Etna Yangın Hidroforu, Etna Genleşme Tankı, Etna Kontrol Panelleri, Etna Pompa Grubu

Mas Daf Kurumsal

1977 yılında suyun ve enerjinin etkin kullanılması ve bu sayede yaşam kaynaklarının korunması ilkesiyle yola çıkan, %100 yerli sermaye ile kurulan Mas Daf, enerji verimliliği sağlayan, çevreci ve inovatif “akışkan teknolojileri” üretmektedir.

Pompa sektörünün öncü markası Mas Daf, 40.000 m² alan üzerine kurulan Düzce tesislerinde; uçtan emişli pompalar, inline pompalar, axial ayrılabilir pompalar, hidroforlar, genleşme tankları, yangın pompaları, kademeli pompalar, proses pompaları, dalgıç pompa, kolonlu pompalar, kendinden emişli pompa ve dişli pompa üretmektedir.

Mas Daf; endüstriyel proseslerde, sulama, ısıtma ve soğutma sistemlerinde, gemi sanayinde, atık su transferinde, yangın söndürme işlemlerinde, petro-kimya sanayinde, tarımsal sulamada vb. birçok alanda kullanılmak üzere santrifüj pompa imalatı yapmaktadır.

Mas Daf Markasının Ürünleri

Mas Daf Sirkülasyon Pompası, Mas Daf Hidrofor, Mas Daf Yangın Grubu, Mas Daf  Pompa Grubu

 

Warmhaus Kurumsal

1996 senesinde bir Beyçelik Holding iştiraki olarak kurulan Warmhaus, ısıtma alanındaki üretim kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük beş firmasından biridir. Üretimini Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 27.500 (m2) radyatör ve 8.000 (m2) kombi üretim tesisinde gerçekleştirmektedir.

Kurulduğu günden bugüne, sürdürebilir büyüme hedefi ile ilerleyen Warmhaus; tüketiciye kendi üretimi olan panel radyatör, havlupan ve kombi ile. Yılda 2.700.000 mtül panel radyatör ve 150.000 adet kombi ve kazan üretim kapasitesine sahip olan marka, uluslararası sertifikasyona sahip ürünlerini 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Warmhaus son yatırımını kombi üretimi alanında gerçekleştirmiş ve İngiltere’de faaliyete aldığı 3.000 m2’lik depo alanı ile İngiltere pazarına açılmıştır.

Warmhaus Markasının Ürünleri

Warmhaus Yoğuşmalı Kombi, Warmhaus Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan, Warmhaus Panel Radyatör, Warmhaus Havlupan, Warmhaus Oda Termostatı

Viessmann Kurumsal

Bir aile şirketi olan Viessmann Grubu uluslararası öncü ısıtma, sanayi ve soğutma tekniği sistemleri üreticilerinden biridir. 1917 yılında kurulan Viessmann, 12.000 çalışana ve 2016 yılı itibariyle 2,25 milyar avro yıllık ciroya sahiptir.

Viessmann 11 ülkede bulunan üretim şirketleri, 74 ülkedeki satış şirketleri ve temsilcilikleri ve tüm dünyaya yayılmış olan 120 satış temsilciliği ile uluslararası bir şirkettir. Cironun %54’ü Almanya dışındaki satışlardandır.

Viessmann Markasının Ürünleri

Viessmann Yoğuşmalı Kombi, Viessmann Yer Tipi Kazan, Viessmann Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan, Viessmann Klima, Viessmann VRF Merkezi Klima Sistemleri, Viessmann Isı Pompası, Viessmann Güneş Enerji Sistemleri, Viessmann Oda Termostatı

error: Kapalı