Firma Ayrıntıları

Derin EKB Ankara
0

0 Yorumlar

Popüler

Derin EKB Ankara

Firmamız Derin Mekanik Mühendislik Enerji Proje ve Ticaret Ltd. Şti., Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kadrosundaki Enerji Kimlik Belgesi (EKB) uzmanları vasıtasıyla binalar için Enerji Kimlik Belgesi (EKB) düzenleme hizmetleri sunması için yetkilendirilmiş bir SMM bürosu olmasının yanı sıra aynı zamanda  Mekanik Tesisat  Sektöründe proje, satış ve uygulama yapan bir taahhüt firmasıdır.

Neden Biz?

Firmamızdan Enerji Kimlik Belgesi (EKB) talebinde bulunulan binaların ısıtma, soğutma, havalandırma ve sıhhi sıcak su  ihtiyacını karşılayan tesisat ve ekipmanlarının yerinde keşfi yapılarak, “5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanununa”  istinaden çıkartılan “Binalarda Enerji Performansı (BEP) Yönetmeliği” hükümlerine göre değerlendirilmesi ve bina sahibi/yöneticisinin ön bilgilendirilmelerinin yapılması hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Yani firmamızdan sadece binanız için Enerji Kimlik Belgesi almış olmakla kalmaz aynı zamanda binanızın ısıtma, soğutma, havalandırma ve sıhhi sıcak su tesisatınız ve ekipmanları hakkında da “Binalarda Enerji Performansı (BEP) Yönetmeliği” hükümlerine göre mevcut durumunu ve yapabileceğiniz iyileştirmeler hakkındaki bilgileri de ücretsiz olarak edinmiş olursunuz.

Bu ön bilgilendirmeler, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü tarafından verilen “Bina Enerji Yöneticisi” ve “Eğitim-Etüt-Proje” sertifikalarına sahip makine mühendislerimizin danışmanlığında yapılmaktadır.

Detaylar

  • Hizmetler

    Enerji Kimlik Belgesi

İletişim Bilgileri

0 Yorumlar

Bir yorum yapın

Sizin Değerlendirmeniz

error: Kapalı