Firma Ayrıntıları

GOLD THERM
0

0 Yorumlar

Popüler

GOLD THERM

Gold Therm Kurumsal

Güneş Eğitim Mühendislik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1987 yılından bugüne plan  & projelendirme, doğal gaz tesisatı,   sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı, yüzme havuzu tesisatı ve tesisat alt yapıları, içme ve sulama suyu şebekeleri ve taahüt alanlarında sayısız işi başarı ile tamamlamıştır. 1990’lı yılların başında Türkiye’nin doğal gaz ile tanışması ile onbinlerce konutun doğal gaz dönüşüm işleri ve bu alanda malzeme satışı ile sektöre öncülük yapan kuruluşlar arasına giren Güneş LTD, 1997 yılından itibaren ise bakır boru ve fittings ithalatçılığında başarılı bir konuma gelmiştir.

2000’li yıllara girildiğinde büyüme hızımız, sektörde üretici olarak faaliyet gösterme ve  markalaşma ihtiyaçlarını doğurmuştur. İki yıllık hazırlık süreci boyunca bölge satış ve dağıtım kanalları oluşturulmuş, Avrupa’daki makine üreticileri ile gerçekleştirilen AR-GE çalışmaları ve son kullanıcı ile satıcıların beklentilerine yönelik araştırmalarla üretim tesisimizin kurulmasına yön verilmiştir. GOLD THERM 2005 yılında İstanbul Hadımköy’deki tesisimizde başlayan panel radyatör üretimi ile markalaşmada ivme kazanmış ve bugün sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında olma yönünde hızla ilerlemektedir.

Güneş LTD, GOLD THERM markası altında tüketicilerin beğenisine sunulan ürün gamını genişletme stratejisi doğrultusunda, 2010 yılında doğalgaz ya da LPG ile çalışabilen hermetik şofben FONTANA’nın üretimine başlamıştır. ISK-SODEX 2010 İstanbul fuarında lansmanı gerçekleştirilen FONTANA, yerli ve yabancı katılımcıların büyük ilgisini görmüştür.

Gold Therm Markasının Ürünleri

Gold Therm Doğalgazlı Şofben, Gold Therm Kalorimetre, Gold Therm Isı Pay Ölçer

İletişim Bilgileri

0 Yorumlar

Bir yorum yapın

Sizin Değerlendirmeniz

error: Kapalı